ZEBRA

Zebra TC15 Android El Terminali

Ürünle ilgili Detaylı Bilgi İstiyorum

Zebra TC15 Android El Terminali Driver ve Broşür İndir

Zebra TC15 Android El Terminali

Android el terminallerine olan talep, sürekli artan hızlarda teslim edilmesi gereken sürekli artan bir sipariş hacmi doğuruyor.
Tedarik zincirinin her noktasındaki çalışanların bilgiye kolayca erişebilmeleri ve toplayabilmeleri gereklidir. Nakliye ve lojistikten perakendeye kadar farklı ortamlar ve farklı işler için tasarlanmış bir cihaz artık günümüzde daha çok tercih edilmekte. Tedarik zinciriniz için tasarlanmış sağlam Zebra TC15 Android El terminali ile, işletmenizin tüm profesyonel endüstriyel takiplerini, kolay ve ekonomik çözebilirsiniz.

Sağlam TC15 endüstriyel işler, saha takibi için tasarlanmıştır. Su geçirmez, toz geçirmez ve düşmeye karşı dayanıklıdır; yağmur, kar, aşırı sıcak ve dondurucu soğuğun üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. Ekran ve tarayıcı penceresi, çizilmeye karşı dayanıklı bir camla güçlendirilmiştir. Olağanüstü ergonomi ve optimize edilmiş ağırlık dağılımı, TC15'i tutmayı ve kullanmayı neredeyse zahmetsiz hale getirir. TC15'in çalıştırılması ve desteklenmesi bir cep telefonundan çok daha düşük maliyetlidir.

Tüm bu güzel özelliklerinin yanında bir de üstün pil performansı ve değiştirilebilir pil yapısı ile de kesintisiz çalışma sağlamaktadır.

Zebra TC15 Android El terminali beklentilerinizin çok ötesinde bir çözüm sunmakta.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.